Kablosuz Simetrik İnternet Bağlatınca Fatura Ne Kadar Olur?

Birçok kişi internet hızından memnun kalmadığı halde Simetrik internet hakkında bilgi sahibi olmadığı için bu yönde bir atılım gerçekleştiremiyor. Bunun nedeni ise çok sayıda kullanım oranına henüz ulaşılmamış olmasıdır. Ülkemiz yenilik kabullenme konusunda farklı alanlarda ilk sırada yer alsa da teknoloji için işine girdiğinde ne yazık ki bu sıralamayı kolay elde edemiyor. En büyük etken ise fatura ücretleri hakkında bilgi sahibi olmadan kulaktan dolma rakamlar oluyor. Bu nedenle sizler için bu yazımızda Kablosuz Simetrik İnternet Seçeneklerinden bahsedeceğiz. Böylece fatura konusunda da bilgi sahibi olarak dilediğiniz hıza geçme kararını daha çabuk verebilirsiniz. Bilmediğiniz her ne var ise sayfamız üzerinden bu alandaki yazıları takip ederek öğrenebilirsiniz.

Simetrik İnternet Ortalama Fiyatları

Ülkemizde birçok kuruluş Kablosuz Simetrik İnternet hizmeti sağlamaktadır. Yeni bir teknoloji olsa da hızla dağıtımı yayılmaya başlamıştır. Genellikle orta ve büyük ölçekli işletmelerde hız avantajından dolayı tercih edilmektedir. Bu sayede insanlar günlük işlerini daha çabuk halledebilmekte ve de daha fazla iş yükü alabilmektedir. Üstelik faturalandırma işlemlerini de kendi tercihlerine göre belirleyebilirler. Çünkü her hız çeşidine göre farklı paketler oluşturulmuş ve bu kapsamda da müşterilerin ihtiyacına göre fiyatlandırma yapılmıştır. Ayrıca kullanım miktarına bağlı olarak hız düşürme işlemi yoktur. Diğer sınırsız internetlerin belirli bir kota sonrasındaki aşımlarda uyguladıkları hız değişikliği burada yoktur. 5 Mbps’ kadar indirme ve yükleme hızı olan paketler genellikle 200 TL civarında faturalandırılmaktadır. 10 Mbps’e kadar indirme ve yükleme hızı olan paketler ise 300 TL aralığındadır. Her 5 Mbps artış ilave 100 lira fatura artışı sağlar. Bu kapsamda ortalama bir fiyat aralığını kafanızda canlandırabilirsiniz.

Simetrik İnternet Avantajları

Diğer internet aboneliklerine oranla fiyatları yüksek olan Simetrik internetlerin oldukça farklı avantajları söz konusudur. Özellikle iş yerlerinde rağbet görmesinin sebebi düşük fiyatlı fatura ödeyip zamandan kaybeden insanların iş veriminin düşmesi kazancı etkileyen faktörlerden birisi olduğu için Simetrik internet yüksek fatura çıkartsa da kazancınızdaki artış bu açığı kat kat kapatacaktır. Bu yönden bakıldığında aslında fiyat konusunda tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir